BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Trumpalaikė nuoma – kas tai?

trumpalaikė nuoma

trumpalaikė nuoma

Lietuvoje įprasta atvažiavus į kitą miestą ieškoti nakvynės pas gimines ar draugus, nes vis dar gyvas įsitikinimas, kad „privalo priimti”. Tačiau vis daugiau žmonių (ypač jaunų) gyvena nedideliuose nuomojamuose būstuose, todėl net ir norėdami ne visuomet ras nakvynės vietą dar ir keliems draugams ar giminėms. Todėl vis dažniau tautiečiai vykdami į kurortą, komandiruotę ar tiesiog aplankyti artimųjų renkasi trumpalaikės nuomos paslaugas. Pasvarstykime, kuo ypatinga ši palyginti nauja, bet vis sparčiau populiarėjanti paslauga.
Pirmiausia stebina trumpalaikę nuomą siūlančių skelbimų gausa ir įvairovė: bet kuriame didesniame ar kurortiniame šalies mieste galima rasti tiek tvarkingą ir jaukų 1 kambario butuką su būtiniausiais baldais ir buitine technika (kaina parai 50-70lt.), tiek ir kelių kambarių apartamentus sostinės senamiestyje su prabangiais baldais, sūkurine vonia, pirtimi ir kitais malonumais, kurių kaina parai prasideda nuo kelių šimtų litų. Ši nuomos rūšis itin patogi į komandiruotę atvykusiems darbininkams, egzaminus laikantiems neakivaizdžiai besimokantiems studentams ar privatumo trokštantiems įsimylėjėliams. Pastarieji dažniausiai renkasi galimybę išsinuomoti kambarį valandai ar kelioms, valandinė butų nuomos kaina prasideda nuo 20lt, o užsisakant butą 3 ir daugiau valandų taikoma lanksti nuolaidų sistema.
Dauguma klientų trumpalaikę nuomą renkasi būtent dėl prieinamos kainos, nes retas yra pasiryžęs už naktį viešbutyje mokėti šimtą ar daugiau litų, ypač, jeigu nakvynės išlaidų niekas nekompensuoja. Nuomotis butą patogu ir dėl to, kad priešingai nei viešbutyje, ramybės netrikdys įkyriai zujančios kambarinės, o maistą galima pasigaminti patiems bute esančioje virtuvėje.
Artėjant vasarai itin suaktyvėja asmenys, siūlantys trumpalaikės nuomos paslaugas šalies pajūryje ar kitame kurortiniame mieste. Pastebima tendencija, kad žmonės nebenori nakvynės sulankstomoje lovelėje pas neaiškią bobutę, kuri žada, kad iki jūros tikrai tik „100 metrų”, todėl šeima ar būrys draugų mieliau išsinuomoja butą visam atostogų laikotarpiui ir jame šeimininkauja. Štai Druskininkuose butų kainos parai svyruoja nuo 70 iki 200 lt, priklausomai nuo buto dydžio, įrengimo, atstumo nuo miesto centro. Palangoje buto kainų skirtumai išties didžiuliai: tvarkingą butą šiek tiek tolėliau nuo miesto centro išsinuomosite už 50-70 lt parai, o prabangūs apartamentai šalia jūros jums gali atsieiti ir 500-700 lt. Taigi butų pasirinkimas yra didžiulis ir kiekvienas gali prisitaikyti sau geriausią variantą pagal skonį ir kišenę.
Labai naudinga tai, kad yra tikrai nemažai internetinių puslapių, siūlančių būtent trumpalaikės nuomos paslaugas. Šiuose puslapiuose galima apžiūrėti dominančių būstų nuotraukas, susisiekti dėl išsamesnės informacijos su buto savininkais ar nuomojančia agentūra, ar iš karto tame pačiame puslapyje rezervuoti butą norimam laikotarpiui. Tad, jei planuojate vasarą atostogauti, vertėtų jau dabar rezervuotis patinkantį butą, antraip gali tekti miegoti „pas bobutę”.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą