BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Trumpalaikė nuoma Niujorke - ar įmanoma išvengti nesklandumų?

Niujorkas

Niujorkas

Skirtingai nei daugelyje pasaulio miestų, trumpalaikės būtų nuomos paslaugos Niujorke dažnai yra neteisėtos, o nuomininkai gali susidurti su sukčiaujančiais asmenimis. Todėl lankantis Niujorke ir apsigyvenimui renkantis šias paslaugas, reikėtų gerokai pasidomėti vykdoma veikla ir jos teisėtumu. Ne paslaptis, jog ir Lietuvoje tokios paslaugos neretai teikiamos nemokant mokesčių valstybei, todėl trumpalaikė nuoma gali būti vadinama nelegalia. Tokiais atvejais reikėtų specializuotose svetainėse ieškoti butų pagal jų dislokacijos vietas ir peržiūrėti atsiliepimus - skundus ar pagyrimus būtų savininkams.
Ieškant teisėta veikla užsiimančių nuomininkų ar trumpalaike nuoma užsiimančių agentūrų, paieškoms neretai reikia skirti nemažai laiko. O kai kuri nuomotojai, net ir norėdami užsiimti teisėta veikla, ne visuomet teisingai supranta įstatymus, dėl ko ir laikosi jų tik sąlyginai.
Ieškodami būsto trumpalaikei nuomai pasidairykite tokio, kuris atitiktu jūsų reikalavimus. Išsiaiškinkite kaip mokėsite už komunalines paslaugas, pavyzdžiui, jei būstą nuomojatės mėnesiui ar kiek ilgesniam laikui. Paprastai į buto kainą tokiam laikotarpiui komunalinės paslaugos apmokamos atskirai. Tačiau visuomet galite apsvarstyti ir viešbučio variantą, palyginkite kainas ir siūlomas paslaugas.
Trumpalaikės atostogos Niujorke - ne loterija. Geriau būti užtikrintam, nei smarkiai nusivilti ir patirti nuostolių, todėl stenkitės išvengti nesklandumų. Ko gero niekas nežino kiek šansų yra išvengti galimų problemų, tačiau visuomet reikia padaryti viską, kad jaustumėtės saugiai ir užtikrintai.
Esant dideliam turistų srautui, dažnai dauguma patikimų trumpalaikės nuomos variantų būna jau išnuomoti. Todėl daugelis rizikuoja nuomotis nelegalius apartamentus. Tačiau tai yra didelė rizika. Tad norėdami išvengti problemų, stenkitės vietos apsigyvenimui ieškotis iškart, vos tik suplanavote kelionę.
Dažniausiai išsinuomojus nelegaliai siūlomą būstą galima susidurti su tokiomis problemomis kaip nesutvarkyta elektros instaliacija, kas sukelia gaisro pavojų, taip pat neretai nelegalūs butai nuomojami prasiskolinus už jų išlaikymą, taigi rizikuojate būti iškeldinti savo atostogų metu. Taip pat dažnai tikėtina, jog butai, jei ir tinkami nuomai, nėra pritaikyti nuolat besikeičiančių gyventojų srautui. Nuo turistų pavargę kaimynai gali pareikalauti nutraukti šią veiklą ir sulaukti palaikymo iš valdžios institucijų.
Todėl turėkite omenyje, kad nuotraukas ir skelbimus internete gali įdėti kiekvienas, tačiau klausimas ar kiekvienas užsiima legalia veikla.
Apskritai, nuomoti butą trumpesniam laikotarpiui nei 30 dienų Niujorke yra neteisėta. Todėl jei atvykstate tik savaitei, norėdami išvengti nesklandumų, rinkitės viešbutį. Žinoma, tokiais atvejais gali būti ir išimčių, pavyzdžiui, jei namas sudarytas iš 4 butų, įskaitant ir savininko butą. Tačiau visuomet apsidrauskite ir pasidomėkite esama situacija. Tokiu būdu jūsų atostogos bus kur kas ramesnės ir jausitės saugiai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments are closed.